курінь ч. 13 ім. Олекси Довбуша

Previous Entry Share Next Entry
13 кажанів або піджмурки на руїнах замку
taras_13 wrote in kurin_13
Чергова курінна мандрівка 12-13 березня 2011 року Божого

Наша мандріка розпочалася із зустрічі біля станиці близько 8:00. Неочікувано для багатьох поїхати з нами проявило бажання ще двоє незнайомців, знайомих Олежика Ігор і Володя. Ми були раді їхньої присутності, так як не було багато довбушівців на мандрівці. Отож в електричці ми продовжили наше знайомство з Ігорем і Володьою. 3 години нашого вільного часу ми провели з веселими і позитивними іграми і спілкуванням. Коли поїзд зупинився ми вийшли і попрямували в сторону печери Угринь. Діставшись цілі, ми милувалися цим краєвидом Тернопільщини, оскільки більшість побувала там вперше. Коли ми зайшли з вирядом в печери, переодівшись в парадний одяг, ми розпочали відкриття. Тоді на нас очікувала тернівка Перша кров, під час тернівки ми ознайомились печерою, наш курінний розказав нам легенду про білого і чорного спелеолога. Зацікавлений народ побіг на ознайомлення з тереном табору. Дізнавшись про все, ми поділились на дві групи , таким чином розділивши обов*язки порівну: кому дрова збирати, кому по воду йти….. Тоді ми взяли наш виряд і перейшли на галявину, де ми куховарили, поставили тент тощо. “Цілу суботу мені прийшлось бути за старшого. Спочатку було трохи страшно, шо на моїй відповідальності є скільки вар"ятів. Але з часом звик і воно навіть трохи подобалось”, - каже наш куріний. Настав вечір ми грілися біля ватри, повечеряли, але мороз змусив нас піти на станцію десь біля 23:00, звідки ми вирушили до села Іване-Пусте, а потім в Теребовлю (в цей час ми спали). Тоді ми відвідали чудове місто Теребовля. Викарапкавшись на тебовлянський замок, ми вирішили підкачатись на турніках, також пограти в піжмурки. Тоді на нас чекала тернівка по місту, так би мовити для кращого ознайомлення. Згодом до нас приїхали Дмитро Герасимчук і Тарас Липовий. Олежик провів нам невелику розминку. Настав час закриття воно було інтригуюче, на закриті прийняли в курінь нових юнаків: Василя Гевка і Дмитра Лендюка, заприсяжили: Юру Лехана і Павла Іваськіва ,в курені стало на одного розвідувача більше: ним став Тарас Липовий. “Я радий, що тоді, у тих мертвих стінах давнього замку ожило щось нове - нова надія шо наш курінь ше покаже всім бувалу славу. У курені стало на 2 учасники і одного розвідувача більше - ступені, які здобувались далеко не кожним довбушівцем. Часто буває буває думка, що хтось ще не готовий до чогось вищого, але з часом розумієш, що це вище стає поштовхом для нових подвигів і самовдосконалення, чого і бажаю свіжоспеченим учасникам.
“Мандрівка мені дуже сподобалась, сподобалась і сама печера і теребовля. було дуже весело в дружній компанії 13 куреня. Нажаль з нами поїхали 2 кадра не з пластового середовища; а так то все супер” – враження Юри Лехана.
“Насправді дуже щасливий ,що є люди які організовують і беруть участь у таких мандрівках.Сама мандрівка мені дуже сподобалась.Було справді цікаво,для всіх найшлось щось таке чого він не вмів і протягом мандрівки цього навчився.Печера знову і знову зачаровує себе і знову хочеться вернутись туди...милуватись краєвидами нашої рідної Батьківщини,пізнавати блище своїх друзів,годинами дивитись на красоту ватри. Другий день сподобався також.Особливо чуовий Теребовлянський замок ,який просто пахне історією...ти стоїш і вудчуваєш,як тут колись боролись наші предки за волю України..стоїш і таке відчуття, шо перед тобою як на долоні весь світ.. ці почуття запамятаються надовго..потім настав довогоочікуваний момент заприсяження, який запам*ятається на все життя..загалом я задоволений і дуже радий.” –розповідає Павло.
Так вже повелось що 13 березня весна якась особлива - вона будить наш курінь до нових мандрів і пригод. ” - додає Богдан.

Автор допису: Пампух (Василь Гевко)

  • 1
Ну...ну! стараємся

племінничок, а де фотки з мандрівки??? що за халява

  • 1
?

Log in

No account? Create an account